deník .. Dommi

Nechápu jak můžou mít New Yorku tak malý kabinky.

16. února 2010 v 11:11 | Dommi
zase píšu ..
Takže , nejdřív asi začnu tím že už si k blogu hledám cestičku, nebo spíš když se nudím píšu na blog. Navrhovala jsem Nikče abychom udělaly nový dess třeba i jednoduchý ale to ji asi neznáte ona prostě musí mít těžký desing jinak prostě ne ! chtěla jsem to tady změnit protože to je pořád na " jdeno brdo " ..
Pokračuju, píšu v úterý okolo 11 hodiny .. blbost co ? .. ale né, my máme konečně ty vysloužený JARNÍ PRÁZDNINY na který jsem se těšila a doufám že nebude nuda.
Asi bych měla napsat pár úryvků z mých dnů.
ÚTERÝ .. škola ? nezajímavá , ale byl T-Bass .. v úterý máme Sancheze je to bručoun a když jsem sem se dozvěděla že vyrůstal mezi cikánama docvaklo mě i Nikče že to bude taky cikán protože je snědej :D .. ale co .. ikdyž je cikán stejně na jeho bezchybný HOUSE nikdo nemá. Sanchez nás učil novou variačku která byla i poměrně těžká na pochopení , ale my teda aspoň já Nikča a Zoli ( syn zakladatele T-Bassu se kterým není nikdy nuda ) ji zvládli a Sanchez všechny chválil což když řekl " Jste dobrý " zůstala jsem stát s otevřenou pusou. Taky mě těšilo že na mě a na Nikču neustále vrhal pohled a usmíval se .. víte co to je když se Sanchez usměje ? asi že je nemocnej či něčím nadopovanej :D fakt, neskutečný , ale postupně sem si ho oblíbila. Je skvělej. Taky zmíním že se Nikču pokouší nabalit jeden kluk říká si "šamponek" přitom já pod pojmem šamponek mám někoho uplně jinýho no :D společně s kámošem Michalem pořád posedávají a koukají na nás.. upřímně .. deptá mě to.. Nikča ho nechce a on se furt snaží.
Dost mě štvě že jedna holka se s náma baví jen proto protože se s nima známe. Ale co, je s nima sranda teda aspoň se "šamponem"
ČTVRTEK .. zase byl T-bass .. úterý a čtvrtky patří k mým nejlepším dnům protože je BASS. Měli jsme pro změnu Fidlajse se kterým je čím dál větší nuda teď mám radši Sancheze asi. A pro změnu ty dva šulini zase přišli :D
PÁTEK .. konečně ten vytoužený krásný páteční den na který čekám celý týden. Začali jarní prázdniny. A já byla celá natěšená na pondělí.
NEDĚLE .. společně s rodinkou jsme jeli navštívit Nikču a popřát její mamce. Řeknu Vám takhle dlouho se smát :D udělala jsem rekord :D byla hrozná sranda
PONDĚLÍ .. konečně to sladké pondělí kdy jsme se měly vydat na nákupy. Ani usnout sem z toho nemohla jakou jsem měla radost.
10:30 - Hradec Králové FUTURUM
Hned jsme šly do těch lákajících obchodů s krásnýmy výlohami. Orsay, Kenvelo, C&A , New Yorker a další .. Koupila jsem si... no to uvidíte na obrázcích. Vyhládlo nám tak jsme šly na jídlo. Potom jsme šly zase po nákupech a pak jen tak posedět u coly. A tam seděli krásný dva šamponi který nás zahlídli a jeden se otočil. Povídání bylo skvělé a jeden z nich se neustále otáčel takový krásný, hnědovlasej, myslím že měl hnědý oči áá.. a ten blonďák taky docela šel. Ježiši, on měl tak krásnej pohled a a úsměv chci to vrátit :D. Kurde, zmohli se jen na to nám neustále mávat a pořád zdravit. taková příleživost a my ji nevyužijem, každopádně jsme poučený do příště .. návrat :D .. zase, my koukáme jen po klukách jsme děsný. Nějakej blaf se tam na mě usmíval což mi málem zkazilo náladu, ale hned za nim stál takovej krásnej kluk :D . Sem hrozná já vim :D . Nemůžu si pomoct.

Co jsem si koupila ...

Je to zvláštní ..

29. ledna 2010 v 21:45
Rozhodla jsem se že sem něco napíšu, aby se neřeklo.
Ani nevím proč je tenhle blog, když na něj ani moc nechodíme spíš jen na to zalití nudy či z dobrého pocitu. Dobrý pocit vyprchal a my se nezajímali, ale videa sem budem určitě dávat i dál.

28.1 2010
.. den kdy jsme měli dostat ten papír na kterým jsme dřeli celý půlrok.

Když jsem se dozvěděla že na na den kdy dostaneme výzo se budeme učit docela mě to štvalo, ale nejen to uspořádal se SPOLEČENSKÝ DEN a my museli být ustrojeni společensky. No joo jenže my máme skvělou paní učitelku na tělocvik a ona s náma šla bobovat xD řikám .. jak malý haranti :D 2x jsem si sjela ten mega kopec (2metry velkej) a byla promáčená a mohla jen čučet na ty blázny od nás jak si dávají závody. Společenský den byl skvělej mým spolužákům i lidem ze základky to prostě slušelo. Taky už konečně mám fotky s holkama :)) a za to jsem hrozně ráda.
Přejdu k 5hodině a to znamená vysvědčení.
Naše třídní je výchovná poradkyně takže nám vyprávěla jak je to na středních školách. Závidím těm co měli možnost se 3 přihláškama my budem dávat nejspíš jen 2 či 1. Závidím těm co se na střední udrželi protože my to budem mít hrozný a závidím těm co měli střední bez zkoušek my příjmačky už mít budem. A to je blbý :((
moje výzo ? xD
ve čtvrtek mě učitelka zkoušela o těláku v tělocvičně z němčiny a dala jsem to na 1 což mě hrozně potěšilo.

Jen mě štve že mě to zkazila matika :( .. dostala jsem 3 a zkazilo mi to vyznamenání.
pět 2 a jedna 3. Ale když si to tak vemu sem na tom dobře spolužák chodí na Digitální fotografie a nějakou Etickou výchovu a je jasný že z tohodle dostane 1 jenže já si vybrala Konverzaci z angličtiny a němčinu takže jsem v podstatě lepší než on. !! protože se musím učít víc a on stejně má to vyznamenání však ono se mu to vymstí :D nezbyde mi nic jiného než se učit učit učit a příští rok 2x tolik :))

Old Times = Good times ..

28. prosince 2009 v 16:18 | Dommi
Včera jsem šla spát v jednu hodinu ráno a vlastně vydržela bych i déle kdybych nebyla přistižena při čistění zubů. Šla jsem spát a vlastně se mi vůbec nechtělo pokoušela jsem se usnout a kouknu na hodiny byli dvě. Hodinu jsem se pokoušela usnout a vlastně ne, ne tak moc vlastně jsem měla dost času na přemýšlení o mé " sestřičce " ano Niky, strašně ti chci něco říct a nechci aby ti to ublížilo chtěla jsem ti to říct už včera, ale nebyla na to odvaha a vlastně ani smska by to nedokázala tak říci. Ani dneska jsem tě nezastihla a přitom jsem ti to tak potřebovala říct. A nechci to psát sem protože by to pro ty lidi nedávalo smysl. Tak jen čekám kdy se přihlásíš a já ti to řeknu.
Odbočila jsem, omlouvám se !
Na to že jsem šla spát okolo druhé hodiny jsem se probudila v devět. A měla jsem chuť se proběhnout jenže vidím sníh a tak jsem rychle zacouvala zpátky do postele. To je hrozný, ať už nesněží ! je po Vánocích a na Vánoce nebylo nic. Za 3 dny je Silvestr a jak to tak vidím asi ho opět strávím doma. Asi by mě rodiče nepustili tam co chci, vlastně jsem se ani neptala. Kašlu na to !
tahle písnička si myslím že je stará na to abych ji sem dala. Ale já ji sem stejně dám ! pořád mě okouzluje, ani nevím proč ale líbí se mi na začátku jak se v tom hraní na ty housle vyžívá. A zase ji začnu poslouchat ! .. miluju ty staré songy co jsem dřív poslouchala.

Merry Christmas vlastně ne Horrible Christmas ..

26. prosince 2009 v 19:56 | Dommi
Na tyhle Vánoce jsem se netěšila. A taky jsem čekala zklamání a po celý večer jsem měla špatnou náladu.

  1. Taška Dunlop D59H-CL-7050
  2. Řetízek na krk
  3. Bílé triko VCO
  4. Kosmetický kufřík (leopardí)
  5. Mikynu
  6. Pižamo + s kapsičkou na kondomy =)
 
 

Reklama