Nechápu jak můžou mít New Yorku tak malý kabinky.

16. února 2010 v 11:11 | Dommi |  deník .. Dommi
zase píšu ..
Takže , nejdřív asi začnu tím že už si k blogu hledám cestičku, nebo spíš když se nudím píšu na blog. Navrhovala jsem Nikče abychom udělaly nový dess třeba i jednoduchý ale to ji asi neznáte ona prostě musí mít těžký desing jinak prostě ne ! chtěla jsem to tady změnit protože to je pořád na " jdeno brdo " ..
Pokračuju, píšu v úterý okolo 11 hodiny .. blbost co ? .. ale né, my máme konečně ty vysloužený JARNÍ PRÁZDNINY na který jsem se těšila a doufám že nebude nuda.
Asi bych měla napsat pár úryvků z mých dnů.
ÚTERÝ .. škola ? nezajímavá , ale byl T-Bass .. v úterý máme Sancheze je to bručoun a když jsem sem se dozvěděla že vyrůstal mezi cikánama docvaklo mě i Nikče že to bude taky cikán protože je snědej :D .. ale co .. ikdyž je cikán stejně na jeho bezchybný HOUSE nikdo nemá. Sanchez nás učil novou variačku která byla i poměrně těžká na pochopení , ale my teda aspoň já Nikča a Zoli ( syn zakladatele T-Bassu se kterým není nikdy nuda ) ji zvládli a Sanchez všechny chválil což když řekl " Jste dobrý " zůstala jsem stát s otevřenou pusou. Taky mě těšilo že na mě a na Nikču neustále vrhal pohled a usmíval se .. víte co to je když se Sanchez usměje ? asi že je nemocnej či něčím nadopovanej :D fakt, neskutečný , ale postupně sem si ho oblíbila. Je skvělej. Taky zmíním že se Nikču pokouší nabalit jeden kluk říká si "šamponek" přitom já pod pojmem šamponek mám někoho uplně jinýho no :D společně s kámošem Michalem pořád posedávají a koukají na nás.. upřímně .. deptá mě to.. Nikča ho nechce a on se furt snaží.
Dost mě štvě že jedna holka se s náma baví jen proto protože se s nima známe. Ale co, je s nima sranda teda aspoň se "šamponem"
ČTVRTEK .. zase byl T-bass .. úterý a čtvrtky patří k mým nejlepším dnům protože je BASS. Měli jsme pro změnu Fidlajse se kterým je čím dál větší nuda teď mám radši Sancheze asi. A pro změnu ty dva šulini zase přišli :D
PÁTEK .. konečně ten vytoužený krásný páteční den na který čekám celý týden. Začali jarní prázdniny. A já byla celá natěšená na pondělí.
NEDĚLE .. společně s rodinkou jsme jeli navštívit Nikču a popřát její mamce. Řeknu Vám takhle dlouho se smát :D udělala jsem rekord :D byla hrozná sranda
PONDĚLÍ .. konečně to sladké pondělí kdy jsme se měly vydat na nákupy. Ani usnout sem z toho nemohla jakou jsem měla radost.
10:30 - Hradec Králové FUTURUM
Hned jsme šly do těch lákajících obchodů s krásnýmy výlohami. Orsay, Kenvelo, C&A , New Yorker a další .. Koupila jsem si... no to uvidíte na obrázcích. Vyhládlo nám tak jsme šly na jídlo. Potom jsme šly zase po nákupech a pak jen tak posedět u coly. A tam seděli krásný dva šamponi který nás zahlídli a jeden se otočil. Povídání bylo skvělé a jeden z nich se neustále otáčel takový krásný, hnědovlasej, myslím že měl hnědý oči áá.. a ten blonďák taky docela šel. Ježiši, on měl tak krásnej pohled a a úsměv chci to vrátit :D. Kurde, zmohli se jen na to nám neustále mávat a pořád zdravit. taková příleživost a my ji nevyužijem, každopádně jsme poučený do příště .. návrat :D .. zase, my koukáme jen po klukách jsme děsný. Nějakej blaf se tam na mě usmíval což mi málem zkazilo náladu, ale hned za nim stál takovej krásnej kluk :D . Sem hrozná já vim :D . Nemůžu si pomoct.

Co jsem si koupila ...

1.KALHOTY (kenvelo)
TÍLKO ( new yorker )
KLOBOUK ( c&a )
nechápu proč v New Yorkru mají tam malý kabinky.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 K* | Web | 6. března 2010 v 21:59 | Reagovat

vy ste měly jarní prázdniny v únoru? hustý, my je máme až teď :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama