Je to zvláštní ..

29. ledna 2010 v 21:45 |  deník .. Dommi
Rozhodla jsem se že sem něco napíšu, aby se neřeklo.
Ani nevím proč je tenhle blog, když na něj ani moc nechodíme spíš jen na to zalití nudy či z dobrého pocitu. Dobrý pocit vyprchal a my se nezajímali, ale videa sem budem určitě dávat i dál.

28.1 2010
.. den kdy jsme měli dostat ten papír na kterým jsme dřeli celý půlrok.

Když jsem se dozvěděla že na na den kdy dostaneme výzo se budeme učit docela mě to štvalo, ale nejen to uspořádal se SPOLEČENSKÝ DEN a my museli být ustrojeni společensky. No joo jenže my máme skvělou paní učitelku na tělocvik a ona s náma šla bobovat xD řikám .. jak malý haranti :D 2x jsem si sjela ten mega kopec (2metry velkej) a byla promáčená a mohla jen čučet na ty blázny od nás jak si dávají závody. Společenský den byl skvělej mým spolužákům i lidem ze základky to prostě slušelo. Taky už konečně mám fotky s holkama :)) a za to jsem hrozně ráda.
Přejdu k 5hodině a to znamená vysvědčení.
Naše třídní je výchovná poradkyně takže nám vyprávěla jak je to na středních školách. Závidím těm co měli možnost se 3 přihláškama my budem dávat nejspíš jen 2 či 1. Závidím těm co se na střední udrželi protože my to budem mít hrozný a závidím těm co měli střední bez zkoušek my příjmačky už mít budem. A to je blbý :((
moje výzo ? xD
ve čtvrtek mě učitelka zkoušela o těláku v tělocvičně z němčiny a dala jsem to na 1 což mě hrozně potěšilo.

Jen mě štve že mě to zkazila matika :( .. dostala jsem 3 a zkazilo mi to vyznamenání.
pět 2 a jedna 3. Ale když si to tak vemu sem na tom dobře spolužák chodí na Digitální fotografie a nějakou Etickou výchovu a je jasný že z tohodle dostane 1 jenže já si vybrala Konverzaci z angličtiny a němčinu takže jsem v podstatě lepší než on. !! protože se musím učít víc a on stejně má to vyznamenání však ono se mu to vymstí :D nezbyde mi nic jiného než se učit učit učit a příští rok 2x tolik :))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Seňoros Majeros | Web | 30. ledna 2010 v 7:53 | Reagovat

ježiši , jsem tak rád že jsi napsala článek , byl bych rád kdyby sis založila zase svůj osobní blog , a tam napsala třeba dvkrát za dva týdny ... to by bylo supéér ♥ jinak moje výzo , mmm ani nemluvím ...

2 kappa | Web | 1. února 2010 v 0:29 | Reagovat

vy si volíte predmety už na základke? závidím, ja som v septime a ešte stále mám všetko povinné...  :-!

3 Duffy | Web | 4. února 2010 v 15:50 | Reagovat

Pěkné výzo:).
Na FB jsme viděla ty společenské fota:)Moc pěkné:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama