Leden 2010

Je to zvláštní ..

29. ledna 2010 v 21:45 deník .. Dommi
Rozhodla jsem se že sem něco napíšu, aby se neřeklo.
Ani nevím proč je tenhle blog, když na něj ani moc nechodíme spíš jen na to zalití nudy či z dobrého pocitu. Dobrý pocit vyprchal a my se nezajímali, ale videa sem budem určitě dávat i dál.

28.1 2010
.. den kdy jsme měli dostat ten papír na kterým jsme dřeli celý půlrok.

Když jsem se dozvěděla že na na den kdy dostaneme výzo se budeme učit docela mě to štvalo, ale nejen to uspořádal se SPOLEČENSKÝ DEN a my museli být ustrojeni společensky. No joo jenže my máme skvělou paní učitelku na tělocvik a ona s náma šla bobovat xD řikám .. jak malý haranti :D 2x jsem si sjela ten mega kopec (2metry velkej) a byla promáčená a mohla jen čučet na ty blázny od nás jak si dávají závody. Společenský den byl skvělej mým spolužákům i lidem ze základky to prostě slušelo. Taky už konečně mám fotky s holkama :)) a za to jsem hrozně ráda.
Přejdu k 5hodině a to znamená vysvědčení.
Naše třídní je výchovná poradkyně takže nám vyprávěla jak je to na středních školách. Závidím těm co měli možnost se 3 přihláškama my budem dávat nejspíš jen 2 či 1. Závidím těm co se na střední udrželi protože my to budem mít hrozný a závidím těm co měli střední bez zkoušek my příjmačky už mít budem. A to je blbý :((
moje výzo ? xD
ve čtvrtek mě učitelka zkoušela o těláku v tělocvičně z němčiny a dala jsem to na 1 což mě hrozně potěšilo.

Jen mě štve že mě to zkazila matika :( .. dostala jsem 3 a zkazilo mi to vyznamenání.
pět 2 a jedna 3. Ale když si to tak vemu sem na tom dobře spolužák chodí na Digitální fotografie a nějakou Etickou výchovu a je jasný že z tohodle dostane 1 jenže já si vybrala Konverzaci z angličtiny a němčinu takže jsem v podstatě lepší než on. !! protože se musím učít víc a on stejně má to vyznamenání však ono se mu to vymstí :D nezbyde mi nic jiného než se učit učit učit a příští rok 2x tolik :))

Videa, která jste ještě neviděli

24. ledna 2010 v 12:04 | Dommi |  Camera
Nejprve se asi omluvíme, že jsme ani jedna z nás nedali nic nového ani vědět co jsme prováděly. Jednou jsem na blog psala ale nešlo to zveřejnit tak proto nic nového.

Asi Vám to schrnu užíváme si zimy a to do slova. Máme dvě nová videa, která jste podle mě ještě neviděli


..tohle video jsme točily u nás a jako malé jsme chtěly bobovat a protože Vás máme taky rády rozhodly jsme se to zaznamenat a taky proto aby jste se spoleně s námi zasmáli. :)..tohle video bylo natočeno včera xD .. prosím jen nesmějte se mému pošukanému hlasu :D .. jinak byla hrozná sranda. xD Nika je Jay-z a já jsem tamta hippies :DTrailer k Sexu ve městě 2

2. ledna 2010 v 19:04 | Nicol |  Films
Kdysi velmi otevřená výpověď o intimních radovánkách čtyř dobře zajištěných Newyorčanek už nebezpečně připomíná Průvodce sexuálním životem žen po přechodu. Po pařížském dvojdílu přišlo druhé finále a pohádky byl konec. Samozřejmě jen do konce třetího, který se bude zjevně odehrávat i kdesi v poušti, pravděpodobně mezi zámožnými šejky a velbloudy...Jasně, všichni stárneme. Ale jen někdo u toho musí nedůstojně balit zajíčky a dopřávat si vaginálních rozkoší před celým světem. Nebylo by ale cool pouštět se do dalšího kola pokusů o bezuzdnou sexuální revoluci, když - a řekněme si to zpříma a bez obalu, jak bylo zvykem právě u Sexu ve městě - to lety ověřené "maso" už prošlo minimálním datem spotřeby...Na premiéru SATC 2 se těším jako malé dítě - ostatně spousta z vás je na tom jistě podobně. :) Už z traileru se dá poznat, že se "dvojka" bude malinko lišit od "jedničky" :D Hrozně se těšiim na premiéru 3.6.2010!